دانلود آهنگ جدید  ,ایرانسل ارزان  ,ساخت وبلاگ  ,تور مشهد  ,فریت بار به امریکا  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,تور لحظه آخری کیش  ,لیست کانال های تلگرام  ,انجام پروژه متلب  ,عمده فروش لوازم قنادی  ,عمده فروش لوازم کوهنوردی  ,دستگاه صحافی  ,عمده فروش اینترنتی  ,عمده فروش اجناس تبلیغاتی  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,گن ساعت شنی طرح تاپ  ,اخبار میانه  ,خرید نودل جادویی  ,شن جادویی  ,فروشگاه کاپلان مارکت  ,ساخت وبلاگ آزادبلاگ  ,گوگل  ,
خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ .

خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

اخيرا فيلمي كوتاه در شبكه هاي مجازي منتشر شده كه چهار نفر در حال تزريق ماده اي به يك قلاده سگ براي كشتن حيوان هستند كه اين فيلم پس از انتشار اعتراض و انتقاد انجمن هاي حمايت از حيوانات و دوستداران محيط زيست را بر انگيخته است.

پس از اجتماع اين گروه مقابل شهرداري شيراز، معاون اجرايي و خدمات شهرداري شيراز در جمع معترضان حاضر شد و ضمن ناپسند خواندن نابود سازي و سگ كشي به شيوه هاي غير متعارف از پيگيري اين موضوع خبر داد. 

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

تجمع در اعتراض به سگ‌كشي در شيراز / عكس

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۶:۱۴ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت ارز 30/1/94

قيمت ارز 30/1/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۳٬۳۴۰ ۳۳٬۲۹۰
يورو ۳۶٬۱۵۰ ۳۶٬۲۰۰
پوند ۴۹٬۸۰۰ ۵۰٬۰۴۰
درهم ۹٬۰۶۰ ۹٬۰۵۰
لير تركيه ۱۲٬۵۶۰ ۱۲٬۵۴۰
دلار كانادا ۲۷٬۵۰۰ ۲۷٬۴۵۰
دلار استراليا ۲۶٬۲۲۰ ۲۶٬۱۷۰

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۱:۵۱ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 30/1/94

قيمت سكه و طلا 30/1/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۶۷۰٬۰۰۰ ۹٬۶۶۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۶۸۰٬۰۰۰ ۹٬۶۶۰٬۰۰۰
نيم سكه ۵٬۰۲۰٬۰۰۰ ۵٬۰۶۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۷۸۰٬۰۰۰ ۲٬۷۹۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۹۰۰٬۰۰۰ ۱٬۹۰۰٬۰۰۰

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۲۰۳٬۸۰۰ ۱٬۲۰۳٬۸۰۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۴٬۲۸۸٬۰۰۰ ۴٬۲۸۶٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۸۹٬۹۰۰ ۹۸۹٬۴۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۱٬۰۴۴٬۸۰۰ ۱٬۰۴۴٬۳۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۹۹٬۸۰۰ ۱٬۰۹۹٬۳۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۲۰۹٬۹۰۰ ۱٬۲۰۹٬۳۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۳۱۹٬۹۰۰ ۱٬۳۱۹٬۲۰۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۱:۱۰ توسط:مونوبلاگ موضوع:

يارانه ۵ گروه پر درآمد حذف شد

يارانه ۵ گروه پر درآمد حذف شد
به گزارش خبرنگار ما، يارانه نقدي گروه‌هاي پنج‌گانه شامل پزشكان، مالكان خودروهاي گران قيمت لوكس، صاحبان صرافي‌ها، اعضاي هيات مديره بانك‌ها و هيات مديره شركت‌هاي خصوصي و افراد مقيم خارج از كشور قطع شده است، با اين توضيح كه يارانه نقدي برخي افراد مقيم خارج كشور از سال قبل كه شناسايي شده بودند، كليد خورده بود.

برخي شهروندان كه يارانه نقدي‌شان حذف شده است و يارانه نقدي فروردين‌ماه امسال را دريافت نكرده‌اند در تماس با همشهري با تاييد اين خبر اعلام كردند كه در سازمان هدفمندي يارانه‌ها اعلام شده كه حذف يارانه نقدي به تشخيص دولت و بر اساس مصوبه مجلس صورت گرفته است.

همسر يك پزشك متخصص داخلي در گفت‌وگو با همشهري گفت: پس از واريزنشدن يارانه نقدي فروردين‌ماه امسال به سازمان هدفمندي يارانه‌ها مراجعه كردم كه اعلام شد افزون بر پزشكان، گروه‌هاي درآمدي ديگري هم مشمول مصوبه حذف يارانه نقدي شده‌اند. به گفته اين شهروند، در نتيجه اعتراض به اين تصميم، فرمي در اختيار معترضان قرار مي‌گيرد كه در اين فرم خواسته شده تا مشخص كنند مشمول كدام‌يك از گروه‌هاي پنج‌گانه هستند و نتيجه رسيدگي به اعتراض‌ها ظرف يك ماه تا 45روز بعد مشخص خواهد شد.

اين شهروند تاكيد كرد كه در سازمان هدفمندي يارانه‌ها واقع در خيابان فلسطين تهران، تعدادي از كارمندان اين سازمان به اعتراض‌ها پاسخ مي‌دهند، اما به گفته وي، به دليل عدم اطلاع احتمالي افرادي كه يارانه نقدي آنها حذف شده، نشان از حذف آرام و بي‌سر وصداي يارانه نقدي برخي شهروندان به تشخيص دولت دارد. وي البته به حذف يارانه نقدي‌شان معترض بود و گفت هر پزشكي پولدار نيست.

پيگيري‌هاي همشهري از مجلس هم نشان مي‌دهد كه حذف يارانه نقدي برابر با شناسايي پردرآمدها از سوي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي كليد خورده است. ابوذر نديمي، عضو كميسيون اقتصادي مجلس در گفت‌وگو با همشهري اظهار كرد: علي ربيعي، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، هفته گذشته با حضور در مجلس و ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته براي سامان دادن به وضعيت يارانه نقدي اعلام كرد كه يارانه نقدي تعداد زيادي از اقشار با درآمد بالا در مرحله پنجاهم (فروردين امسال) حذف شده و به تدريج اين فرايند ادامه خواهد يافت.

ابراهيم نكو، ديگر عضو كميسيون اقتصادي مجلس هم به همشهري گفت كه ديروز علي طيب‌نيا، وزير اقتصاد به فراكسيون رهروان ولايت آمده بود و اعلام كرد كه يارانه نقدي تعدادي از شهروندان حذف شده است اما تعداد آن قابل توجه نيست ضمن اينكه مطالعات براي شناسايي و حذف يارانه پردرآمدها ادامه دارد.

قانون بودجه سال 1394 دولت را موظف مي‌سازد يارانه خانوارهاي پردرآمد را قطع كند و خانوارهاي پردرآمد به تشخيص دولت و براساس شرايط اقليمي، بعد خانوار و محل سكونت و ميزان درآمد تعيين مي‌شود. البته در قانون بودجه امسال تاكيد شده كه آيين‌نامه اجرايي اين تبصره قانون بودجه ظرف مدت 3‌ماه توسط سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور و با همكاري وزارتخانه‌هاي امور اقتصادي و دارايي،‌ نفت، نيرو، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازي، ورزش و جوانان، تعاون، كار و رفاه اجتماعي و كشور تهيه مي‌شود و به تصويب هيأت وزيران مي‌رسد. البته دولت بر اساس قانون بودجه سال گذشته مجوز حذف يارانه نقدي پردرآمدها را داشته است و از سال گذشته فرايند شناسايي خانوارهاي پردرآمد شروع شده بود.

اسفندماه پارسال دكترمحمدباقر نوبخت، رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور تاكيد كرد حذف خانوارهاي پردرآمد از مدت ها قبل در راستاي تبصره 21 قانون بودجه سال 93 شروع شده اما ضرورت ندارد كه رسانه اي و در باره آن در رسانه‌ها گزارش منتشر شود. او در پاسخ به اين سؤال كه چه گروه هايي براي حذف از يارانه از سوي دولت شناسايي شده‌اند گفت: نخست كساني كه در خارج از كشور زندگي مي كنند و افزايش قيمت‌ها شامل آنها نمي شود و همچنين كساني كه درآمدهاي بالا دارند كه از سوي وزارت تعاون و رفاه شناسايي مي‌شوند.

    از گلايه‌هاي زنگنه تا همدردي نوبخت

هفته گذشته، بيژن زنگنه وزير نفت از اختصاص روزانه 125 ميليارد تومان جهت تامين يارانه نقدي خبر داده و تاكيد كرده بود كه تامين منابع يارانه نقدي براي صنعت نفت، له كننده و اعصاب خردكن شده است. محمد باقر نوبخت سخنگوي دولت در واكنش به اظهارنظر وزير نفت گفته است: ضمن همدردي با وزير محترم نفت كه البته احساس درد ما بيشتر از ايشان است؛ بايد با همفكري و همكاري با يكديگر راه‌حلي مناسب براي اين حجم از يارانه پيدا كرد.

همچنين مسعود نيلي مشاور رئيس جمهور در امور اقتصادي درباره اين كه از چه زماني قرار است يارانه گروه‌هاي پردرآمد در كشور حذف شود، اظهار كرد: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي هم اكنون مطالعات مقدماتي براي حذف يارانه گروه‌هاي پردرآمد را آغاز كرده است. وي با بيان اين كه انجام اين مطالعات حساسيت زيادي دارد و بايد سنجيده عمل شود تا شوكي به جامعه وارد نشود، اظهار كرد: خوشه بندي و تقسيم بندي دهك‌هاي جامعه يك كار پردردسر و بسيار پيچيده با عواقب بسيار زياد است، اما مي‌توانيم دو باره گروه‌هاي هدف را تعريف كنيم. نيلي با تاكيد بر اين كه انجام اين مطالعات بايد با دقت و بدون خطا صورت گيرد، افزود: اين مطالعات بايد به گونه اي انجام شود كه استمرار آن را تضمين كند.

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۸:۳۹ توسط:مونوبلاگ موضوع:

نوشاد عالميان براي دومين بار قهرمان شد

نوشاد عالميان براي دومين بار قهرمان شد
به گزارش سايت فدراسيون تنيس روي ميز، فينال مسابقات اوپن لوكزامبورگ عصر روز شنبه (29 فروردين) ساعت 14:45 به وقت محلي برگزار شد. نوشاد عالميان، نماينده كشورمان در اين رقابت‌ها با شكست حريفاني از فرانسه، سوئيس، برزيل، يونان و ژاپن به ديدار فينال رسيده بود كه در ديدار پاياني مقابل تونين ريزاكي از ژاپن به ميدان رفت كه نيما عالميان را در مرحله يك چهارم پاياني شكست داده بود.

نوشاد عالميان با برتري 4 بر 2 مقابل اين حريف ژاپني در ديدار پاياني، براي دومين بار قهرمان مسابقات لوكزامبورگ شد. عالميان پيش از اين در سال 2011 نيز توانسته بود عنوان قهرماني رقابت‌ها را كسب كند.

نيما عالميان، ديگر نماينده كشورمان كه پس از قبول شكست برابر ريوزاكي ژاپني در بازي يك چهارم پاياني به گروه بازنده‌ها رفته بود، صبح روز شنبه با پيروزي برابر بازيكن فنلاندي به كسب سكوي سوم اميدوار شد.

نيما كه در ادامه مسير براي بازگشت به جدول بايد حريف سوئدي را شكست مي‌داد، با قبول شكست برابر آرويدسون سوئدي آخرين شانس خود را براي قرار گرفتن بر روي سكو از دست داد. وي در ادامه مسابقات براي كسب مقام هفتم مقابل ريوتارا اوگاتا از ژاپن به ميدان رفت كه با شكست مقابل اين حريف ژاپني به مقام هشتم مسابقات لوكزامبورگ بسنده كرد.

گفتني است افشين نوروزي، ديگر نماينده كشورمان در اين مسابقات بود كه به مقام سيزدهم رسيد و پوريا عمراني نيز به مقام 53 مشترك رسيد.

 
منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۷:۵۶ توسط:مونوبلاگ موضوع:

نخستين هشت‌پاي عكاس

نخستين هشت‌پاي عكاس
هشــــت‌پايي در آكواريوم سيلايف نيوزلند با استفاده از دوربين ضدآبي كه داخل آب قرار دارد از بازديد‌كننده‌ها عكس مي‌گيرد.

 اين هشت‌پا كه رامبو نام دارد پس از اينكه مردم جلوي آكواريومش بايستند و با دست به آن اشاره كنند بلافاصله با يكي از پاهايش شروع به فشردن دكمه شاتر دوربين مي‌كند. بازديد‌كننده‌ها مي‌توانند نسخه‌اي از عكس‌شان را با خود ببرند.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۷:۰۱ توسط:مونوبلاگ موضوع:

گلكسي اس ۶ و اس ۶ اج در تهران

گلكسي اس ۶ و اس ۶ اج در تهران
به گزارش همشهري آنلاين، در اين مراسم كه با حضور مديران بخش موبايل سامسونگ در ايران و تعدادي از خبرنگاران رسانه‌ها برگزار شد، دو گوشي جديد سامسونگ رونمايي شدند. اين دو گوشي نسل جديد گوشيهاي سامسونگ هستند و مدل اج يكي از اولين مدلهاي گوشي هوشمند سامسونگ با نمايشگر خميده است.

از نظر طراحي اين دو گوشي با تمام محصولات موبايل سامسونگ متفاوت است. درب باتري به طور كامل حذف شده و پشت و روي گوشي به طور كامل از شيشه ضد ضربه Corning Gorilla Glass 4 ساخته شده‌است. لبه‌هاي گوشي از جنس آلومينيوم مات است و از اين نظر با اكثر گوشي‌هاي سامسونگ تفاوت عمده دارد. اين دو گوشي در چهار رنگ سفيد، طلايي مشكي و سبز عرضه مي‌شود.

ابعاد گلكسي اس شش و شش اج به ترتيب ۱۴۳.۴ در ۷۰.۵ در ۶.۸ ميليمتر و ۱۴۲.۱ در ۷۰.۱ در ۷.۰ ميليمتر است. اين دو گوشي داراي وزن ۱۳۸ و ۱۳۲ گرم هستند. نمايشگر ۵.۱ اينچي اين دو گوشي با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پيكسل داراي دقت تصوير ۵۷۷ پيكسل در اينچ است.

اين دو گوشي داراي سيستم عامل اندرويد ۵ هستند. سامسونگ در طراحي رابط كاربري اين دو گوشي نيز ابتكار به خرج داده و تلاش كرده استفاده از منوهاي تقريباً پيچيده اندرويد را كاهش دهد.

اين دو گوشي داراي دو دوربين عقب و جلو با كيفيت ۵ و ۱۶ مگاپيكسل هستند. دوربين عقب گلكسي‌هاي جديد با داراي بودن نقطه كانوني f1.9 قادر به ثبت تصاوير وسيعتري نسبت به سري‌هاي قبلي سامسونگ است.

هر دو گوشي مجهز به پردازنده ۶۴ بيتي با دو هسته چهارتايي ۲.۱ و ۱.۵ گيگاهرتزي و رم سه گيگابايتي LPDDR4 هستند. حافظه داخي اين گوشي‌ها با ظرفيت ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گيگابايت از نوع UFS است كه علاوه بر دارا بودن سرعت حافظه‌هاي حالت جامد مصرف باتري كمتري نسبت به اين نوع حافظه‌ها دارد.

يكي از قابليت‌هاي جديد اين گوشي تعبيه دريافت كننده شارژ بيسيم در داخل گوشي است و ديگر نياز نيست براي استفاده از شارژر بي‌سيم روكش پشت گوشي تعويض شود. سامسونگ اعلام كرده در حال همكاري با شركت‌هاي توليد لوازم خانگي است تا شارژر بي‌سيم خود را به وسايلي مثل ميز ناهار خوري و پذيرايي اضافه كند.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۶:۰۵ توسط:مونوبلاگ موضوع:

در حاشيه مهران هراسي!

در حاشيه مهران هراسي!
اسم مديري انگار با انواع و اقسام حاشيه‌ها گره خورده. اصلا امكان ندارد سريالي بسازد يا روي مساله‌اي دست بگذارد كه ماحصلش به كسي برنخورد، صداي اعتراضي را بلند نكند يا بشود به راحتي از كنارش گذشت.

به همين خاطر هم هست كه وقتي تصميم ‌مي‌گيرد كاري انجام دهد از‌‌ همان ب بسم‌الله صداي اعتراض‌ بلند مي‌شود و آنهايي كه احتمال مي‌دهند به خاطر حرف‌هايش ممكن است، گير بيفتند يا برايشان عاقبت خوشي نداشته باشد، سعي مي‌كنند هرطور شده جلويش را بگيرند.

اين بار پاي پزشكان به ماجراي مديري باز شد و هنوز يك قدم برنداشته صداي وا اسفايشان همه جا را پر كرد. اين اعتراض‌ها همزمان با جرقه زدن سوژه اتاق عمل در ذهن مديري شكل گرفت و همچنان ادامه دارد.

ترس از اينكه مبادا تصوير ناخوشايندي از پزشكان در ذهن مردم ايجاد شود يا بي‌اعتمادي از عملكرد آنها در جامعه شكل بگيرد...

اين روز‌ها برخي پزشكان را مقابل مديري قرار داده و در اين ميان گروهي از مردم هم تمام تلاششان را مي‌كنند تا نگذارند حرف آنها به كرسي بنشيند و ماجراي «سرزمين كهن» كمال تبريزي يك بار ديگر در تلويزيون تكرار شود.

    جنجال در اتاق عمل

جنجال و حاشيه در مقابل مجموعه‌هاي مهران مديري، اتفاق جديدي نيست، اما حاشيه‌ها هيچ وقت تا اين حد بغرنج نبودند و خيلي زود به سرانجام مي‌رسيدند.

اين بار اما به نظر مي‌رسد تب تند اعتراض‌ها از سوي نظام پزشكي، مقاومت صداوسيما و نهايتا اعلام نظرات مثبت و منفي مردم همچنان ادامه داشته باشد.

مجموعه «در حاشيه» در مراحل مختلف با حواشي و جنجال‌هاي مختلفي روبه‌رو بود؛ از بازگشت مديري به تلويزيون بعد از چند سال و اعلام رسمي اين موضوع كه «اتاق عمل شايد يكي از بهترين كار‌هايم باشد» توسط او تا تغييرات شبكه ‌و تذكرات نظام پزشكي و توقف‌ها و تغييرات فيلمنامه و...

    يك شروع جنجالي

بعد از چند سال دوري مهران مديري از تلويزيون و بي‌ميلي معاونت سيما براي بازگرداندن او به اين رسانه، بالاخره دي ماه سال ۹۲ خبر رسيد كه مديري و مجيد زين‌العابدين كه آن زمان مدير شبكه 3 بود با يكديگر ملاقات كرده‌اند و بعد از اين ديدار، احتمال بازگشت مديري به تلويزيون تقويت شد.

اين مساله تا نوروز ۹۳ مسكوت ماند تا اينكه مديري در برنامه تحويل سال احسان عليخاني در شبكه 3 حضور پيدا كرد و به همه قول داد كه در سال ۹۳ مجددا به تلويزيون برمي‌گردد و سريال مي‌سازد.

با اينكه مذاكرات اوليه با مدير شبكه سه صورت گرفت و مديري هم از طريق همين شبكه به مردم قول بازگشت داد، چند وقت بعد شوراي عالي نمايش در تلويزيون، اعلام كرد كه از اين به بعد شبكه تهران، مسووليت پخش سريال‌هاي طنز و كمدي را به عهده دارد و همزمان، خبرهايي هم از ساخت سريال ۹۰ قسمتي «اتاق عمل» مديري براي شبكه 5 هم شنيده شد.

از‌‌ همان ابتدا قرار بود اين سريال از ابتداي زمستان شروع شود و تا عيد نوروز روي آنتن اين شبكه باشد.

    اولين سد مقابل اتاق عمل

اوايل مهر اعلام شد كه سريال بالاخره در روز دوازدهم ماه با حضور وزير بهداشت كليد مي‌خورد و مديري سه ماه وقت دارد تا طبق قرار قبلي، كار را تا دي‌ماه روانه آنتن كند.

اولين روز، سكانس قسمت سوم يعني بازگشت دكتر بهروز عشقي با بازي مهران غفوريان جلوي دوربين رفت و از سوي وزارت بهداشت هيچ‌گونه واكنش منفي نسبت به كل پروژه و اتفاق‌هايش نشان داده نشد.

بعد از ضبط هفت قسمت از «اتاق عمل» يك مرتبه خبر تعطيلي موقت آن به گوش رسيد. با انتشار اولين نامه رئيس نظام پزشكي، مساله كاملا روشن شد. روز اول دي، عليرضا زالي، رئيس سازمان نظام پزشكي، نامه‌اي خطاب به رئيس جديد صداوسيما نوشت و درباره ساخت سريال «اتاق عمل» ابراز نگراني كرد.

او در اين نامه چند بندي، نتيجه گرفته بود كه شوخي با جامعه پزشكي در حال حاضر به صلاح جامعه نيست و باعث بي‌اعتمادي مي‌شود.

در مدت اين تعطيلات پروژه، گهگاه خبرهاي مختلفي منتشر مي‌شد، حتي شايعاتي هم درباره اينكه مديري تصميم گرفته به جاي «اتاق عمل»، مجموعه‌اي درباره خانه سالمندان بسازد ، به گوش رسيد كه البته خيلي زود تكذيب شد. خلاصه بعد از تمام اين اتفاق‌ها، پروژه بعد از حدود ۴۰ روز به جريان افتاد.

    موج دوم اعتراض‌ها

بلافاصله بعد از اينكه قرار شد «اتاق عمل» با نام جديد «در حاشيه» سريال نوروزي شبكه 3 باشد و تيزرهاي تبليغاتي آن روي آنتن رفت، موج دوم اعتراض‌ها نسبت به آن شروع شد.

اين بار خود وزير بهداشت بود كه شخصاپس از پخش آنونس احساس خطر كرده بود. او روز ۲۴ اسفند يعني پنج روز مانده به شروع تعطيلات نوروز، نامه‌اي به رئيس صداوسيما نوشت و دغدغه‌هاي خود را درباره پخش سريال جديد مهران مديري بيان كرد و خواستار اين شد كه سريال از رسانه ملي پخش نشود.

او گفته بود: «نگراني اين است كه تصويركلي حاصل از اين سريال از بيمارستان، پزشك، پرستار و ساير اجزاي نظام سلامت در ذهن مخاطب، نمايي غيرقابل اعتماد، نااميدكننده و آكنده با انواع ناهنجاري‌ها و فسادها باشد.» اين اظهارنظر براي مخاطباني كه با تماشاي تيزر‌ها به پخش سريال اميدوار شده بودند، اتفاق خوبي نبود.

كم‌كم همه مطمئن شدند اعتراض اوليه و توقف اوليه در زمان توليد «اتاق عمل» هم به دستور مستقيم او صورت گرفته. تا اينكه بالاخره علي‌اصغر پورمحمدي، معاون سيما طي نامه‌اي به وزير بهداشت نوشت و توضيح داد كه «درحاشيه» قصد تحقير پزشكان را ندارد و در راستاي ايجاد نشاط و آرامش در جامعه توليد شده است.

    موج سوم اعتراض ها

بعد از اين ماجرا و تا زمان پخش چند قسمت از «درحاشيه» اتفاق خاصي نيفتاد تا اينكه چند روز بعد از شروع پخش، كم‌كم اعتراض‌ها در شبكه‌هاي مجازي شروع شد.

پزشكاني كه احساس مي‌كردند سريال به مقامشان توهين كرده كم كم تا پايان نوروز، گلايه‌ها را به حد اعلا رساندند.

تا اينكه روز ۱۵ فروردين، عليرضا زالي، رئيس نظام پزشكي، با انتشار نامه‌اي شديد‌اللحن به رئيس صداوسيما اعتراض‌ها را به مرحله جديدي برد. در نامه اعتراضي او آمده بود كه در سريال به ظاهر طنز «درحاشيه» پزشكان به نحوي به سخره گرفته مي‌شوند و...

همزمان با انتشار نامه زالي، رئيس سازمان نظام پزشكي در اعتراض به سريال «درحاشيه»، سازمان نظام پزشكي در سايت خود پوستري از سريال منتشر كرد و با دادن لقب «برنامه‌ هتاكانه» به اين سريال، از پزشكان تقاضا كرد در تجمع اعتراض‌آميز شركت كنند.

    دفاع همه جانبه مدير شبكه 3

در جريان اين اعتراض‌ها، درست زماني كه همه نگران عقب‌نشيني ناگهاني تلويزيون و تكرار وقايع دوران «سرزمين كهن» بودند، مدير شبكه3 اعلام كرد «در حاشيه» بدون تغيير ادامه پيدا مي‌كند.

بعد هم توضيح داد: «دوستان منتقد اين سريال عجولانه قضاوت مي‌كنند و اگر بدون تعصب به محتواي اثر نگاه كنند، متوجه مي‌شوند كه «درحاشيه» به هيچ كس توهين نمي‌كند.»

يك روز بعد مجددا غلامرضا ميرحسيني در گفت‌وگويي ديگر توضيح داد: «آمادگي داريم تا اگر پزشكان نقدي دارند در جلسات حضوري دغدغه‌ها و حساسيت‌هاي خود را مطرح كنند، چون مخاطبان ما براي ما اهميت دارند و پزشكان هم بخشي از مخاطبان هستند.»

    نقطه پايان اعتراض ها

دعوا‌ها ادامه داشت تا اينكه نهايتا مصاحبه وزير بهداشت درباره «درحاشيه» و گفتن اين مساله كه «اجازه دهيم مردم سريال را ببينند و خودشان قضاوت كنند» تا حدي غائله را ختم به خير كرد. او گفت بهتر است در اين باره حاشيه‌سازي نكنيم چون كارهاي مهم‌تري پيش‌روداريم.


منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۵:۰۲ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت ارز 29/1/94

قيمت ارز 29/1/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۳٬۳۳۰ ۳۳٬۴۳۰
يورو ۳۶٬۲۰۰ ۳۶٬۱۰۰
پوند ۵۰٬۱۲۰ ۴۹٬۸۶۰
درهم ۹٬۰۶۰ ۹٬۰۹۰
لير تركيه ۱۲٬۵۵۰ ۱۲٬۴۸۰
دلار كانادا ۲۷٬۴۹۰ ۲۷٬۴۰۰
دلار استراليا ۲۶٬۲۱۰ ۲۶٬۱۳۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۲۷:۵۶ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 29/1/94

قيمت سكه و طلا 29/1/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۶۳۰٬۰۰۰ ۹٬۶۸۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۶۳۵٬۰۰۰ ۹٬۶۸۰٬۰۰۰
نيم سكه ۵٬۰۸۰٬۰۰۰ ۵٬۱۰۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۷۸۰٬۰۰۰ ۲٬۸۰۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۹۰۰٬۰۰۰ ۱٬۹۰۰٬۰۰۰

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۲۰۳٬۸۰۰ ۱٬۲۰۳٬۵۰۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۴٬۲۷۵٬۰۰۰ ۴٬۲۹۵٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۸۶٬۹۰۰ ۹۹۱٬۵۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۱٬۰۴۱٬۶۰۰ ۱٬۰۴۶٬۵۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۹۶٬۵۰۰ ۱٬۱۰۱٬۶۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۲۰۶٬۲۰۰ ۱٬۲۱۱٬۹۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۳۱۵٬۹۰۰ ۱٬۳۲۲٬۰۰۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۲۶:۵۹ توسط:مونوبلاگ موضوع:
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
پنل کاربری
امروز : 102
دیروز : 718
افراد آنلاین : 2
همه : 214735
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
 • تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  چت باکس
  صفحات
  [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]