دانلود آهنگ جدید  ,ایرانسل ارزان  ,ساخت وبلاگ  ,تور مشهد  ,فریت بار به امریکا  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,تور لحظه آخری کیش  ,لیست کانال های تلگرام  ,انجام پروژه متلب  ,عمده فروش لوازم قنادی  ,عمده فروش لوازم کوهنوردی  ,دستگاه صحافی  ,عمده فروش اینترنتی  ,عمده فروش اجناس تبلیغاتی  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,گن ساعت شنی طرح تاپ  ,اخبار میانه  ,خرید نودل جادویی  ,شن جادویی  ,فروشگاه کاپلان مارکت  ,ساخت وبلاگ آزادبلاگ  ,گوگل  ,
خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ .

خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ

قيمت ارز 29/2/94

قيمت ارز 29/2/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۳٬۰۴۰ ۳۳٬۰۰۰
يورو ۳۷٬۴۵۰ ۳۷٬۷۵۰
پوند ۵۱٬۷۰۰ ۵۱٬۹۰۰
درهم ۸٬۹۹۰ ۸٬۹۷۰
لير تركيه ۱۲٬۹۳۰ ۱۲٬۹۰۰
دلار كانادا ۲۷٬۵۰۰ ۲۷٬۷۵۰
دلار استراليا ۲۶٬۷۰۰ ۲۶٬۷۵۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۵۵:۲۳ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 29/2/94

قيمت سكه و طلا 29/2/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۳۹۰٬۰۰۰ ۹٬۴۶۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۴۱۰٬۰۰۰ ۹٬۴۷۰٬۰۰۰
نيم سكه ۴٬۷۶۰٬۰۰۰ ۴٬۷۷۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۶۵۰٬۰۰۰ ۲٬۶۷۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۸۱۰٬۰۰۰ ۱٬۸۱۰٬۰۰۰

 

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۲۲۰٬۰۰۰ ۱٬۲۲۴٬۹۰۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۴٬۱۶۱٬۰۰۰ ۴٬۱۹۶٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۶۰٬۶۰۰ ۹۶۸٬۷۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۱٬۰۱۳٬۹۰۰ ۱٬۰۲۲٬۴۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۶۷٬۳۰۰ ۱٬۰۷۶٬۲۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۱۷۴٬۱۰۰ ۱٬۱۸۳٬۹۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۲۸۰٬۸۰۰ ۱٬۲۹۱٬۵۰۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۵۴:۱۶ توسط:مونوبلاگ موضوع:

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

رمادي مركز استان الانبار در غرب عراق قرار گرفته است كه عمدتا سني‌نشين است. پيشروي داعش در اين منطقه پس از آن رخ داد كه اين گروه مجموعه‌اي از خودروهاي بمب‌گذاري شده را منفجر و يورش خود را آغاز كرد. خودروهاي بمب‌گذاري شده داعش باعث شد نيروهاي امنيتي و مبارزان قبايل از شرق اين شهر دست به عقب‌نشيني بزنند.

همزمان با پيشروي داعش مردم اين شهر به نقاط امن فرار كردند؛ بسياري از آنها از هفته ها قبل خانه و كاشانه خود را ترك كرده بودند. سخنگوي استاندار الانبار، تخمين مي‌زند كه 500 غيرنظامي در حملات داعش جان خود را از دست داده‌باشند. گزارش‌هاي ديگر مي‌گويد داعش پس از تسلط بر رمادي 500 نفر را اعدام كرده است. از سوي ديگر داعش بعد از تسلط بر رمادي، اسراي خود در اين شهر را از زندان آزاد كرد. رسانه هاي داعشي تصاوير آزادسازي زندانيان را در رسانه هاي خود منتشر كردند. عكس هاي زير كه در چند روز اخير منتشر شده است وضعيت اين منطقه پس از تصرف داعش را نشان مي دهد؛

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

«الرمادي» در تصرف داعش / عكس

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۵۳:۳۵ توسط:مونوبلاگ موضوع:

مدت سربازي افزايش نمي‌يابد

مدت سربازي افزايش نمي‌يابد
ايرنا نوشت: سردار سرتيپ دوم پاسدار موسي كمالي در رابطه با مشمولان غايب افزود: يكي از مشكلات ما، مشمولان غايب هستند، از اين رو مقرراتي وضع كرديم تا اين مشكل رفع شود.

وي ادامه داد: علاوه بر اين اگر مشمولان متاهل تا پايان شهريور سال جاري خود را معرفي كنند، به ازاي هر فرزند سه ما كسر خدمت مي گيرند.

سردار كمالي افزود: بر اساس مقرراتي كه مجلس شوراي اسلامي سال گذشته تصويب كرد، جواناني كه بيش از هشت سال غيبت دارند، مي توانند با پرداخت وجه از خدمت سربازي معاف شوند.

ثبت نام 288 هزار نفر براي پرداخت جريمه

وي با بيان اينكه حدود يك ميليون و 500 هزار مشمول غايب در كشور وجود دارند، گفت: پيش بيني ما اين بود كه حدود 15 تا 20 درصد از مشمولان غايب از اين طرح استقبال كنند.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح افزود: در نام نويسي اوليه حدود 288 هزار نفر كه حدود 19 درصد از مشمولان غايب را شامل مي شوند، در اين طرح نام نويسي كرده اند كه از اين تعداد حدود 227 هزار نفر - يعني چيزي حدود 15 درصد كل مشمولان - واجد شرايط استفاده از طرح هستند.

سردار كمالي گفت: پيش بيني ما اين است كه در دور دوم نام نويسي ها، 8 تا 10 درصد ديگر از مشمولان غايب براي استفاده از اين طرح متقاضي شوند.

ادامه طرح پرداخت جريمه تا پايان سال

وي گفت: طرح جريمه مشمولان غايب تا پايان سال 94 ادامه دارد و بعد از آن خود به خود متوقف مي شود، مگر اينكه مجلس دوباره طرح را تصويب كند.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح تاكيد كرد: بر اساس قانون، امكان پرداخت جريمه مشمولان بصورت اقساطي وجود ندارد، مگر اينكه مجلس متمم و يا اصلاحيه براي اين قانون به تصويب برساند.

زمان سربازي افزايش نمي يابد

سردار كمالي در بخش ديگري از صحبت هاي خود با بيان اينكه ستادكل برنامه اي براي افزايش مدت زمان خدمت سربازي ندارد، گفت: در بررسي كه در اوايل سال 93 انجام داديم به اين نتيجه رسيديم كه مدت سربازي را بر اساس قانون به 24 ماه برسانيم، اما اين تصميم منتفي شد.

وي با بيان اينكه مدت خدمت سربازي بر اساس نياز نيروهاي مسلح و تعداد مشمولان اعزامي مشخص مي شود، افزود: يكي از دلايلي كه اين تصميم منتفي شد، استقبال چشمگير مشمولان براي اعزام در سال 93 بود.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح ادامه داد: از سوي ديگر در بررسي هاي انجام شده ديديم كه با يك صرفه جويي در داخل مي توانيم اكنون بحث افزايش خدمت سربازي را منتفي اعلام كنيم.

سردار كمالي گفت: اكنون به تمامي نيروهاي مسلح اعلام كرده ايم كه از سال 94 به بعد صرفه جويي پيش بيني شود.

طرح تحقيقاتي به جاي سربازي

وي در رابطه با خدمت نظام وظيفه نخبگان افزود: نخبگان مي توانند با انجام يك طرح تحقيقاتي، دوره خدمت خود را سپري كنند.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح ادامه داد: معمولا تحقيق و يا پروژه اين افراد 19 ماه از مدت خدمت احتساب مي شود و اين افراد بايد 45 روز تا دو ماه دوره آموزشي طي كنند.

سردار كمالي افزود: مشمولان كارشناسي ارشد و بالاتر نيز در صورت انجام پروژه در زمينه دفاعي امنيتي دو تا 19 ماه از خدمت آنها در قالب پروژه محسوب مي شود.

وي گفت: هدف اصلي نيروهاي مسلح در رابطه با نخبگان اين است كه آنان دغدغه اي جهت انجام خدمت سربازي نداشته باشند و بتوانند با انجام يك تحقيق خدمت سربازي خود را انجام دهند.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح عنوان كرد: اين پروژه ها مي تواند در مسايل مختلفي همچون صنعت و كشاورزي باشد.

سردار كمالي در رابطه با كسري خدمت مشمولان گفت: مدت خدمت در صورت خدمت در مناطق امنيتي و عملياتي سه ماه و در مناطق محروم و بد آب و هوا دو ماه است.

وي افزود: در ازاي داشتن هر فرزند نيز دو ماه از زمان خدمت فرد مشمول كسر مي شود.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۴۲:۵۲ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قتل ۲ زن بر سر اختلافات خانوادگي

قتل ۲ زن بر سر اختلافات خانوادگي
صبح دوشنبه مأموران پليس بوشهر در جريان قتل 2زن جوان در خانه‌اي در محله تنگك قرار گرفتند و راهي آنجا شدند. بررسي‌هاي اوليه حاكي از آن بود كه هر دو زن به ضرب گلوله به قتل رسيده‌اند و با توجه به اينكه سرقتي از آنجا صورت نگرفته بود، انگيزه قاتل يا قاتلان چيزي جز سرقت بوده است.

تيمي از كارآگاهان جنايي بوشهر راهي محل جنايت شدند و بررسي‌هاي تخصصي براي كشف راز قتل 2زن جوان شروع شد. تحقيقات نشان مي‌داد كه هر دو زن با هم نسبت فاميلي دارند و يكي از آنها همسر برادر ديگري است و جنايت در خانه او رخ داده است. كارآگاهان كه احتمال مي‌دادند جنايت از سوي فردي آشنا و با انگيزه انتقام‌جويي رخ داده است به تحقيق از آشنايان قربانيان پرداختند. در شرايطي كه همسايه‌ها از قربانيان به نيكي ياد مي‌كردند و مدعي بودند كه آنها افرادي خوشنام و خير بودند، كارآگاهان متوجه اختلافاتي شدند كه آنها با يكي از بستگانشان داشتند.

اين فرد كسي نبود جز يكي از اعضاي خانواده كه دستور بازداشت او صادر و تحقيقات براي دستگيري وي شروع شد. كارآگاهان در بررسي‌هاي تخصصي دريافتند كه مظنون پرونده همزمان با پيدا شدن اجساد قربانيان ناپديد شده است و همين مسئله فرضيه جنايت از سوي او را قوت بخشيد. در شرايطي كه حدود 7ساعت از آغاز تحقيقات پليسي گذشته بود، كارآگاهان دريافتند كه مرد جوان سوار بر خودروي سواري خود قصد فرار از بوشهر را دارد. طرح مهار انجام شد و كارآگاهان با زيرنظر گرفتن مسيرهاي خروجي شهر توانستند عامل جنايت را محاصره و او را در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كنند.

مرد جوان در همان بازجويي‌هاي اوليه به قتل خواهرش و همسر برادرش اعتراف كرد و گفت: از مدتي قبل با خانواده‌ام دچار اختلاف شدم. اين اختلافات آنقدر شديد شد كه از برادر و خواهرم كينه به دل گرفتم و نقشه انتقام‌جويي كشيدم. پس از تهيه يك قبضه كلت، راهي خانه برادرم شدم. مي‌دانستم كه همسرش در خانه تنهاست و نقشه قتل او را در سر داشتم. وقتي وارد خانه‌شان شدم، همسر برادرم را غافلگير كردم و با شليك گلوله او را به قتل رساندم.

پس از آن به سراغ خواهرم رفتم. او در حاشيه شهر زندگي مي‌كرد. وي را به بهانه اينكه مي‌خواهم با او صحبت كنم سوار ماشينم كردم و به سمت خانه برادرم به راه افتادم. در بين راه خواهرم را نيز با شليك گلوله به قتل رساندم و وقتي به خانه برادرم رسيدم، جسد او را از داخل ماشينم بيرون كشيدم و كنار جسد همسر برادرم رها كرد و گريختم. پس از آن قصد داشتم از بوشهر فرار كنم كه دستگير شدم. سردار حيدر عباس‌زاده، رئيس پليس استان بوشهر با بيان اين خبر گفت: پس از اعترافات متهم براي وي قرار بازداشت صادر شد و تحقيقات تكميلي درخصوص اين پرونده ادامه دارد.

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۴۱:۴۷ توسط:مونوبلاگ موضوع:

دستگيري خلبان قلابي در فرودگاه مهرآباد

دستگيري خلبان قلابي در فرودگاه مهرآباد
اين مرد شياد 31فروردين‌ماه سال‌جاري با شكايت دختر جواني تحت تعقيب پليس قرار گرفت. شاكي به مأموران گفت: حدود يك‌سال پيش از طريق شبكه اجتماعي فيس‌بوك با جواني به نام فرشاد آشنا شدم. او خود را خلبان معرفي كرد و مدعي شد كه مدرك دكتري دارد.

مدتي از آشنايي فرشاد با دخترجوان گذشت تا اينكه آنها با يكديگر قرار ملاقات گذاشتند. دختر جوان در ادامه گفت: در نخستين قرارمان فرشاد با لباس خلباني آمد و مدعي شد كه پرواز دارد و بايد هرچه زودتر به فرودگاه برود. رفتارش طوري بود كه من اصلا به او شك نكردم.

حتي به‌دليل اينكه علاقه شديدي به شغل ميهمانداري هواپيما داشتم از فرشاد خواستم تا درصورت امكان از ارتباطات خود در شركت هواپيمايي استفاده كرده و مرا استخدام كند. چراكه او پيش از اين مدعي شده بود با نفوذي كه دارد مي‌تواند براي شغل ميهمانداري نيرو به شركت هواپيمايي معرفي كند.

وي افزود: پس از آن فرشاد مدعي شد كه براي انجام كارهاي اداري و استخدام بايد مقداري پول به او پرداخت كنم. با اين بهانه 6ميليون تومان از من گرفت و بعد ازچند روز يك معرفي‌نامه در اختيارم قرار داد كه آرم يكي از شركت‌هاي هواپيمايي روي آن بود. او از من خواست معرفي‌نامه را نگه دارم تا آخرين هماهنگي‌هاي لازم براي گذراندن دوره‌هاي آموزشي ميهمانداري را انجام دهد اما ديگر خبري از او نشد و فهميدم كه فريب يك كلاهبردار را خورده‌ام.

    دركمين طعمه جديد

با شكايت دختر جوان گروهي از كارآگاهان پايگاه دوم پليس آگاهي تهران با دستور بازپرس دادسراي ناحيه5 مأمور رسيدگي به اين پرونده شدند. بررسي‌ها نشان مي‌داد معرفي‌نامه‌اي كه فرشاد در اختيار شاكي قرار داده جعلي بوده و اصلا شخصي با اين مشخصات در شركت هواپيمايي مورد نظر كار نمي‌كند.

همزمان چند شكايت مشابه ديگر مطرح شد كه نشان مي‌داد خلبان قلابي به‌صورت سريالي طعمه‌هاي خود را در فيس‌بوك و شبكه‌هاي اجتماعي شناسايي كرده و دست به كلاهبرداري از آنها زده است. مأموران با انجام كارهاي اطلاعاتي پاتوق فرشاد را در فرودگاه مهرآباد شناسايي كردند و با هماهنگي مأموران حراست و پليس فرودگاه متهم 28ساله را در يكي از ترمينال‌هاي فرودگاه به دام انداختند.

او كه لباس خلباني با درجه كاپيتاني پوشيده بود و كيف فرم خلباني در دست داشت، در حال تردد در ترمينال شماره 2فرودگاه بود و به‌نظر مي‌رسيد كه در حال شناسايي طعمه جديدي براي كلاهبرداري است. با دستگيري متهم او به اداره آگاهي منتقل شد و در بازجويي‌ها به كلاهبرداري از زنان و دختران اعتراف كرد. پس از اعترافات او، شاكيان نيز يكي پس از ديگري راهي اداره آگاهي شدند و به شكايت از او پرداختند.

سرهنگ داوود مرادي، رئيس پايگاه دوم پليس آگاهي تهران با اعلام اين خبر گفت: متهم معمولا خود را به‌عنوان خلبان هواپيماهاي مسافربري از نوع فوكر 100و ايرباس معرفي مي‌كرد و دست‌كم 60نفر به اتهام كلاهبرداري از او شكايت كرده‌اند. سرهنگ مرادي تصريح كرد: براي اين خلبان قلابي از سوي قاضي پرونده قرار قانوني صادر شده و شاكيان احتمالي مي‌توانند براي شكايت از او به پايگاه دوم پليس آگاهي تهران مراجعه كنند.

    عشق خلباني مرا به راه خلاف كشاند

جوان كلاهبردار به تازگي وارد 28سالگي شده و مي‌گويد كه از 5‌ماه قبل نقشه كلاهبرداري‌هايش را عملي كرده است. گفت و گو با او را در ادامه بخوانيد.

    اين نقشه چطور به ذهنت رسيد؟

من ازبچگي عاشق خلباني بودم و همه آرزويم اين بود كه روزي خلبان شوم . به‌خاطر دارم كه وقتي كودك بودم هروقت هركس از من مي‌پرسيد كه دوست داري در آينده چه كاره شوي با اشتياق هرچه تمام‌تر مي‌گفتم خلبان! من با اين علاقه بزرگ شدم و وقتي قرار بود به سربازي بروم نمي‌دانيد چقدر خوشحال شدم وقتي فهميدم كه بايد در فرودگاه مهرآباد خدمت كنم اما نتوانستم به آرزويم برسم؛ چراكه مشكلات مالي زيادي داشتم و آنقدر پول نداشتم كه هزينه دوره آموزشي را بپردازم. براي همين نقشه كلاهبرداري كشيدم تا هزينه دوره‌هاي آموزشي را جور كنم.

    مگر هزينه دوره‌هاي آموزشي چقدر است؟

شنيده بودم بالاي 100ميليون تومان است.

    از كي نقشه كلاهبرداري را عملي كردي؟

دقيقا از آذر‌ماه پارسال همزمان با اتمام دوران خدمت سربازي تصميم به كلاهبرداري گرفتم.من خودم را دكترخلبان معرفي مي‌كردم اما تحصيل‌كرده‌ام و پيش از اينكه به خدمت بروم در رشته مهندسي ساختمان مدرك كارشناسي گرفتم.

    از خلباني سررشته داشتي ؟

بله. در اين مدت هم كتاب‌هاي زيادي در زمينه خلباني خوانده‌ام. علاقه‌ام به اين شغل تا جايي بود كه حتي درباره انواع هواپيماهاي مسافربري اطلاعات زيادي داشتم و بيشتر اصطلاحات خلباني را مي‌دانستم.

    طعمه‌هاي خود را چطور شناسايي مي‌كردي؟

در شبكه‌هاي اجتماعي يا در فرودگاه. حتي در فيس بوك صفحه‌اي به نام خود ساختم و غيراز خانواده‌ام، بستگان نزديكم از جمله دخترخاله‌هايم نيز تصور مي‌كردند كه من خلبان شده‌ام و دوره‌هاي آموزشي ويژه خلباني را گذرانده‌ام. معمولا به طعمه هايم مي‌گفتم كه خلبان هواپيماهاي مسافربري از نوع فوكر100 و ايرباس هستم. حتي عكس پروفايلم در شبكه‌هاي اجتماعي لباسي با فرم خلباني بود و بيشتر عكس‌هاي مربوط به هواپيما و فرودگاه را مي‌گذاشتم.طعمه‌هايم با ديدن اين عكس‌ها و رفتارهايم باور مي‌كردند كه من واقعا يك خلبانم. من حتي لباس فرم مي‌پوشيدم و به فرودگاه مي‌رفتم، ‌در آنجا از خودم عكس مي‌انداختم و براي طعمه هايم از طريق وايبر و واتس آپ مي‌فرستادم تا اعتمادشان را جلب كنم.

    بعد چه مي‌كردي؟

به آنها وعده استخدام در كادر اداري، فني و ميهمانداري هواپيما مي‌دادم و پول مي‌گرفتم .

    از طعمه هايت چقدر پول مي‌گرفتي؟

از هركس بين 5 تا 10ميليون تومان.

    سر چند نفر را كلاه گذاشتي؟

فكر مي‌كنم بيش از 60نفر را فريب دادم.

    سابقه داري؟

نه، اين نخستين بارم است كه خلاف كردم و گير افتادم.

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۴۰:۳۳ توسط:مونوبلاگ موضوع:

پيروزي پرسپوليس مقابل الهلال

پيروزي پرسپوليس مقابل الهلال
به گزارش خبرگزاري تسنيم، تيم‌هاي پرسپوليس و الهلال عربستان در مرحله يك‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا و در بازي رفت از ساعت 19:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه صدهزار نفري آزادي تهران به مصاف هم رفتند كه اين ديدار با نتيجه يك بر صفر به‌سود نماينده كشورمان خاتمه يافت. تك‌گل اين ديدار را ديگائو در دقيقه 2+90 به‌اشتباه وارد دروازه خودي كرد.

    نيمه اول

دقيقه 3: پرسپوليس در اين ديدار كه از حمايت 100هزار تماشاگر بهره مي‌برد توانست با اتكا به اين پشتوانه بازي را هجومي آغاز كند. در يك صحنه نيز اميد عاليشاه حركت خوبي در محوطه جريمه الهلال انجام داد اما تعدد مدافعان آبي‌پوش عربستاني اجازه نداد بازيكنان پرسپوليس بهره‌اي از اين موقعيت ببرند.

دقيقه 17: بازي از سوي هر دو تيم آرام دنبال مي‌شد تا اينكه عاليشاه از سمت چپ نفوذي به‌سمت دروازه الهلال داشته باشد. پاس رو به بيرون او در داخل محوطه جريمه با ضربه عليپور همراه شد كه ضربه اين بازيكن از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 25: حركت از سمت راست خط دفاعي پرسپوليس و ارسال زميني بازيكن الهلال روي دروازه سوشا مكاني خطرناك بود كه مي‌توانست دروازه را هم باز كند اما مكاني به‌خوبي توپ را در اختيار گرفت.

دقيقه 28: عقب‌نشيني شاگردان برانكو ايوانكوويچ در حضور 100هزار تماشاگر سرخپوش تعجب‌برانگيز بود و همين موضوع باعث شد تا فشار الهلال روي دروازه پرسپوليس بيشتر شود. يكي از اين حملات خطرناك الهلال با آفسايدگيري اشتباه پرسپوليسي‌ها و در ادامه اشتباه مايكل اومانيا در تكل زدن باعث شد دروازه مكاني باز شود كه كمك‌داور بازي در تصميمي بحث برانگيز اعلام آفسايد كرد. البته كمك داور با تأخير اعلام آفسايد كرد تا اين خطر به خير بگذرد.

دقيقه 38: حركت تيمي پرسپوليسي‌ها از سمت راست و رسيدن توپ پشت محوطه جريمه به احمد نوراللهي او را در موقعيتي خوب در شوتزني قرار داد اما ضربه هافبك جوان نماينده كشورمان با فاصله زيادي از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 44: توپي كه مدافعان الهلال دور كرده بودند به هادي نوروزي رسيد اما شوت او به‌راحتي در اختيار دروازه‌بان نماينده عربستان قرار گرفت تا پرسپوليس از اين توپ بادآورده نيز استفاده‌اي نكند.

    نيمه دوم

دقيقه 50: ارسال بازيكن الهلال روي دروازه پرسپوليس خطرناك به نظر مي‌رسيد اما مهاجمي از اين تيم در محوطه جريمه پرسپوليس حضور نداشت تا از اين توپ استفاده كند.

دقيقه 53: پاسكاري بازيكنان پرسپوليس پشت محوطه جريمه الهلال و در نهايت رساندن توپ در موقعيتي خوب به هادي نوروزي با ضربه محكم و سرضرب او همراه بود اما دروازه‌بان الهلال با يك دست توپ را دفع كرد تا خطر را دور كند.

دقيقه 58: الهلال كه به‌نسبت بهتر از پرسپوليس بازي مي‌كرد دوباره صاحب موقعيتي جدي شد كه اين بار هم خطر جدي آنها روي دروازه سوشا مكاني گذشت و به بيرون رفت.

دقيقه 64: اميد عاليشاه كه كمي عصبي بازي را دنبال مي‌كرد بعد از درگيري كوچكي كه با بازيكن الهلال داشت خطاي خطرناكي را انجام داد تا از داور بازي كارت زرد بگيرد.

دقيقه 72: رضا خالقي‌فر با تصميم برانكو ايوانكوويچ جاي علي عليپور را گرفت. در دقيقه 75 هم ميلاد كمنداني جاي مايكل اومانيا را گرفت تا قدرت هجومي پرسپوليس بالاتر برود.

دقيقه 78: ارسال الهلالي‌ها روي دروازه پرسپوليس خطرناك بود اما ضربه سر بازيكنان اين تيم را مكاني در اختيار گرفت.

دقيقه 80: ضدحمله بازيكنان الهلال با خروج سوشا مكاني از محوطه جريمه همراه بود كه داور بازي بعد از اعلام خطاي هند او به اين دروازه‌بان كارت زرد نشان داد. اين ضربه ايستگاهي نيز بسيار خطرناك زده شد كه مكاني توپ را راهي كرنر كرد.

دقيقه 88: مهدي طارمي در يك ضدحمله به‌سمت دروازه الهلال پيش مي‌رفت كه با خطاي سلمان الفرج روبه‌رو شد تا داور با نشان دادن كارت زرد دوم به اين بازيكن الهلال را 10نفره كند.

دقيقه 2+90: حركت اميد عاليشاه و مهدي طارمي با پاس رو به بيروني كه داده شد، با اشتباه ديگائو مدافع برزيلي الهلال همراه شد تا يك گل به خودي را شاهد باشيم و پرسپوليس برنده شود.

ديدار برگشت سه‌شنبه هفته آينده (5 خرداد) در عربستان برگزار مي‌شود.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۳۷:۴۳ توسط:مونوبلاگ موضوع:

پرچم سياه داعش در بخارا

پرچم سياه داعش در بخارا
درپي كشته شدن ابومحمد داغستاني فرمانده گروهك تروريستي «امارت قفقاز» ، داعش درنظر دارد نيروهاي قفقازي اين گروهك را به صفوف خود جذب كند و به همين خاطر احتمال انتقال عمر شيشاني به قفقاز وجود دارد.

«گردانهاي مرگ» تحت فرماندهي عمر شيشاني با انتشار پيامي وهابي ها قفقاز را به ملحق شدن به داعش فراخوانده است.

برافراشته شدن پرچم سياه داعش در بخارا

از سوي ديگر رسانه هاي تاجيكستان از برافراشته شدن پرچم سياه گروه تروريستي داعش در برخي از مناطق ازبكستان خبر داده اند.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا، خبرگزاري تاج نيوز تاجيكستان از برافراشته شدن پرچم داعش در شهرهاي بخارا و تاشكند در ازبكستان خبرداد و نوشت كه ساكنان برخي از اين مناطق پرچم سياه داعش را روي دكل هاي برق مشاهده كرده اند.

به نوشته ديگر رسانه هاي تاجيك، در چند هفته اخير در شهر بخارا كه پنجمين شهر بزرگ ازبكستان است اخباري در باره بازداشت شماري از افراد به اتهام ترويج عقايد افراطي منتشر شد و در پي آن ساكنان اين منطقه شاهد به اهتزار درآمدن پرچم سياه داعش در برخي مناطق بودند.

به نوشته اين رسانه ها، يكي از مدارس شهر «ينگييولي » استان تاشكند براي بازرسي از سوي نيروهاي امنيتي تعطيل شد زيرا در اين موسسه آموزشي نيز پرچم سياه داعش به اهتزار در آمده بود.

به گزارش اين رسانه ها، در مدارس روستاي حساركي ناحيه پركينتي استان تاشكند نيز اوراق تبليغاتي داعش يافت شده كه در آن مقامات دولتي به مرگ تهديد شده اند .

تروريست هاي داعش كه پيش از اين فقط در سوريه فعاليت مي كردند،در سايه حمايت غربي- عربي از 9 ژوئن2014 (19خرداد 1393) بخش هايي از شمال عراق را به تصرف خود درآوردند و تهديد به تجزيه اين كشور كردند. اين گروه تروريستي در حملات خود در شمال و مركز عراق، مرتكب جنايت هاي بي سابقه اي شده است.

ارتش عراق به كمك نيروهاي مردمي اين گروه جنايتكار را از بسياري از مناطقي كه تصرف كرده بود به عقب رانده است.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۳۶:۱۷ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت ارز 29/2/94

قيمت ارز 29/2/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۳٬۰۴۰ ۳۳٬۰۰۰
يورو ۳۷٬۴۵۰ ۳۷٬۷۵۰
پوند ۵۱٬۷۰۰ ۵۱٬۹۰۰
درهم ۸٬۹۹۰ ۸٬۹۷۰
لير تركيه ۱۲٬۹۳۰ ۱۲٬۹۰۰
دلار كانادا ۲۷٬۵۰۰ ۲۷٬۷۵۰
دلار استراليا ۲۶٬۷۰۰ ۲۶٬۷۵۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۶:۵۲ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 29/2/94

قيمت سكه و طلا 29/2/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۳۹۰٬۰۰۰ ۹٬۴۶۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۴۱۰٬۰۰۰ ۹٬۴۷۰٬۰۰۰
نيم سكه ۴٬۷۶۰٬۰۰۰ ۴٬۷۷۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۶۵۰٬۰۰۰ ۲٬۶۷۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۸۱۰٬۰۰۰ ۱٬۸۱۰٬۰۰۰

 

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۲۲۰٬۰۰۰ ۱٬۲۲۴٬۹۰۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۴٬۱۶۱٬۰۰۰ ۴٬۱۹۶٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۶۰٬۶۰۰ ۹۶۸٬۷۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۱٬۰۱۳٬۹۰۰ ۱٬۰۲۲٬۴۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۶۷٬۳۰۰ ۱٬۰۷۶٬۲۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۱۷۴٬۱۰۰ ۱٬۱۸۳٬۹۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۲۸۰٬۸۰۰ ۱٬۲۹۱٬۵۰۰

 منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۵۲ توسط:مونوبلاگ موضوع:
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
پنل کاربری
امروز : 104
دیروز : 718
افراد آنلاین : 3
همه : 214737
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
 • تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  چت باکس
  صفحات
  [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]