دانلود آهنگ جدید  ,ایرانسل ارزان  ,ساخت وبلاگ  ,تور مشهد  ,فریت بار به امریکا  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,تور لحظه آخری کیش  ,لیست کانال های تلگرام  ,انجام پروژه متلب  ,عمده فروش لوازم قنادی  ,عمده فروش لوازم کوهنوردی  ,دستگاه صحافی  ,عمده فروش اینترنتی  ,عمده فروش اجناس تبلیغاتی  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,گن ساعت شنی طرح تاپ  ,اخبار میانه  ,خرید نودل جادویی  ,شن جادویی  ,فروشگاه کاپلان مارکت  ,ساخت وبلاگ آزادبلاگ  ,گوگل  ,
خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ .

خبرهاي روز ايران و جهان در سايت مونوبلاگ

قيمت ارز 26/3/94

قيمت ارز 26/3/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۲٬۷۵۰ ۳۲٬۸۵۰
يورو ۳۷٬۰۰۰ ۳۷٬۱۰۰
پوند ۵۱٬۲۰۰ ۵۱٬۳۲۰
درهم ۸٬۹۱۰ ۸٬۹۳۰
لير تركيه ۱۲٬۰۵۰ ۱۲٬۲۰۰
دلار كانادا ۲۶٬۸۰۰ ۲۷٬۰۰۰
دلار استراليا ۲۵٬۵۵۰ ۲۵٬۷۰۰

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۵۰:۳۹ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 26/3/94

قيمت سكه و طلا 26/3/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۰۳۰٬۰۰۰ ۹٬۰۳۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۰۵۰٬۰۰۰ ۹٬۰۴۵٬۰۰۰
نيم سكه ۴٬۵۹۰٬۰۰۰ ۴٬۶۰۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۵۱۰٬۰۰۰ ۲٬۵۲۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۷۰۰٬۰۰۰ ۱٬۷۰۰٬۰۰۰

 

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۱۸۲٬۵۰۰ ۱٬۱۸۷٬۷۳۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۳٬۹۸۷٬۰۰۰ ۴٬۰۰۴٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۲۰٬۴۰۰ ۹۲۴٬۳۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۹۷۱٬۵۰۰ ۹۷۵٬۶۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۲۲٬۶۰۰ ۱٬۰۲۷٬۰۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۱۲۵٬۰۰۰ ۱٬۱۲۹٬۸۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۲۲۷٬۲۰۰ ۱٬۲۳۲٬۴۰۰

 منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۹:۳۸ توسط:مونوبلاگ موضوع:

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

مراسم رونمايي از كتاب «هنر شفاف انديشيدن» نوشته رولف دويلي با ترجمه عادل فردوسي‌پور، بهزاد توكلي و علي شهروز دوشنبه شب ۲۵ خرداد با حضور چهره‌هاي فرهنگي، سينمايي و ورزشي در مجموعه موزه سينما برگزار شد. 

«هنر شفاف انديشيدن» كه نوشته رولف دوبلي است كتابي است با مفاهيم روان‌شناسي كه در مورد خطاهاي ذهني يك فرد در طول روز توضيح مي‌دهد و آن را تحليل مي‌كند. خطاهايي كه از فرد بروز مي‌كند و به آنها دقت نمي‌كند. اين كتاب ٩٩ فصل و هر فصل آن سه صفحه دارد. فردوسي‌پور البته در ترجمه اين كتاب تنها نبوده و بهزاد توكلي و علي شهروز او را همراهي كردند. به گفته تهيه‌كننده ٩٠ ترجمه «هنر شفاف انديشيدن» سه ماه به طول انجاميده است.

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

رونمايي از كتاب تازه فردوسي‌پور / عكس

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۸:۴۵ توسط:مونوبلاگ موضوع:

حكم اعدام مرسي تاييد شد

حكم اعدام مرسي تاييد شد
به گزارش ايرنا به نقل ازخبرگزاري فرانسه از قاهره، اين دادگاه در ابتدا مرسي و بيش از يكصد نفر از متهمان ديگر اين پرونده را به مرگ محكوم كرده بود و روز سه شنبه اين حكم تاييد شد.

حكم تاييد شده در پي رايزني اين دادگاه با مفتي اعظم مصر در مورد اين پرونده صادر شد.

در همين حال وكيل مرسي كه از سوي دادگاه منصوب شده است، گفت كه عليه حكم مرگ وي فرجام خواهي مي كند.

امروز نيز همين دادگاه ، مرسي را به اتهام جاسوسي براي گروه هاي خارجي به 25 سال حبس محكوم كرد.

مرسي با بيان اينكه رويه قضايي عليه وي بخشي از كودتا توسط عبدالفتاح السيسي است، مشروعيت دادگاه مذكور و احكام صادر شده را زير سوال برده است.

عبدالفتاح السيسي رييس جمهوري كنوني مصر در ژوئيه 2013 در حالي كه فرماندهي ارتش اين كشور را برعهده داشت، مرسي را در جريان كودتا بركنار كرد .

فشار بر گروه اخوان المسلمين و حاميان مرسي از سوي سيسي، تا كنون صدها كشته برجا گذاشته است و هزاران نفر نيز در جريان آن به زندان افتاده اند.

همچنين صدها نفر از اعضا و هواداران اخوان المسلمين نيز در جريان جلسات شتابزده محاكمه كه سازمان ملل آن را در تاريخ معاصر بي سابقه توصيف كرده است، به مرگ محكوم شدند.

مصر پس از روي كار آمدن السيسي، گروه اخوان المسلمين را در فهرست سازمان هاي تروريستي قرار داد. اين در حالي است كه گروه مزبور اعلام كرده كه به فعاليت هاي صلح آميز پايبند است.

حكم حبس ۲۵ ساله دادگاه مصر براي مرسي

از سوي ديگر يك دادگاه مصر روز سه شنبه محمد مرسي رييس جمهوري سابق اين كشور را به جرم تباني با گروه هاي خارجي به ۲۵ سال زندان محكوم كرد.

به گزارش خبرگزاري رويترز، اين دادگاه مصر علاوه بر مرسي، براي محمد بديع رهبر اخوان المسلمين نيز به اتهام مشابه حكم 25 سال زندان صادر كرد.

اين دادگاه ، خيرت الشاطر از رهبران اخوان المسلمين و دو متهم ديگر در همين پرونده را به اعدام محكوم كرد.

دادگاه مذكور همچنين حكم اعدام 13 متهم ديگر را به صورت غيابي صادر كرد. در اين دادگاه مجموعا 17 نفر به اعدام محكوم شده اند و همه احكام صادر شده قابل تجديد نظر هستند.

انتظار مي رود قاضي دادگاه پس از وقفه اي كوتاه حكم پرونده فرار از زندان مربوط به سال 2011 را نيز اعلام كند.

اين دادگاه ماه ميلادي گذشته پس از محكوم كردن مرسي و بديع در پرونده كشتار و ربودن پليس، حمله به مقر نيروهاي امنيتي و فرار از زندان در جريان قيام عليه حكومت حسني مبارك، حكم اعدام برايشان صادر كرد.

مرسي نخستين رييس جمهوري منتخب مصر پس از سرنگوني حكومت مبارك بود كه در سال 2013 طي كودتاي ارتش اين كشور از قدرت بركنار شد.

مرسي با بيان اين كه رويه قضايي عليه وي بخشي از كودتا توسط عبدالفتاح السيسي فرمانده سابق ارتش و رييس جمهوري كنوني مصر است، مشروعيت دادگاه مذكور و احكام صادر شده را زير سوال برده است.

مصر پس از روي كار آمدن سيسي، گروه اخوان المسلمين را در فهرست سازمان هاي تروريستي قرار داد. اين گروه بر پايبندي خود به فعاليت هاي صلح آميز تاكيد دارد.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۷:۰۰ توسط:مونوبلاگ موضوع:

كي‌روش: مهاجمانم گلزن نبودند

كي‌روش: مهاجمانم گلزن نبودند
تك گل كشورمان را سردار آزمون در دقيقه 4 به ثمر رساند. او با توپي كه در نزديكي محوطه 6 قدم به دست آورده بود، با يك ضربه بغل پا به گوشه چپ دروازه موفق شد گل برتري ايران را به ثمر برساند.

بازي كاملا در اختيار تيم ملي فوتبال ايران بود. كيفيت بد زمين چمن ورزشگاه اسپورت توپلمي كيفيت كار بازيكنان ايراني را تحت تاثير قرار داده بود و آن‌ها نمي‌توانستند به بهترين شكل كار خود را بر روي زمين انجام دهند. توپ دائما پله پله مي‌شد و كنترل را براي بازيكنان سخت كرده بود.

در دقيقه 16 سردار آزمون توپ ارسالي از سمت راست زمين را به تير دروازه زد تا تيم ايران نتواند در اين صحنه به گل دوم خود برسد. پس از آن او در دقيقه بيستم نيز در حالي كه به سمت راست دروازه از پشت محوطه جريمه حركت مي‌كرد، با يك شوت زيبا توپ را به سمت چپ دروازه فرستاد كه دروازه‌بان تركمنستان موفق شد توپ را مهار كند.

در دقيقه 27 بازي نيز آندرانيك تيموريان از روي يك ضربه ايستگاهي توپ را به درون محوطه جريمه ارسال كرد كه ضربه سر احسان حاج صفي توسط دروازه‌بان تركمنستان مهار شد.

در دقيقه 45 ضدحمله تيم ميزبان در ميان غافلگيري مدافعان ايران به گل تساوي تركمنستان تبديل شد. پاس تند و تيز در طول محوطه جريمه ايران از همه مدافعان رد شد و مهاجم ميزبان به راحتي دروازه حقيقي را باز كرد تا دو تيم با تساوي يك بر يك به رختكن بروند.

    نيمه دوم

با آغاز نيمه دوم اميد ابراهيمي به جاي مسعود شجاعي و مهدي طارمي به جاي مهدي ترابي به زمين آمدند.

ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران مقابل تركمنستان در حالي در نيمه دوم آغاز شد كه شاگردان كي‌روش براي برداشتن گامي محكم در مرحله انتخابي رقابت‌هاي جام جهاني 2018 روسيه نيازمند برتري مقابل حريف نه چندان قدرتمند خود بودند. بازيكنان ايران توسط سردار آزمون در دقيقه 58 فرصت بسيار خوبي را از دست دادند. مهاجم ملي‌پوشان كشورمان سانتري را كه توسط خسرو حيدري از سمت چپ دفاع تركمنستان به روي دروازه ارسال شده بود با فاصله اندكي به بيرون زد.

در دقيقه 63 نيز اميد ابراهيمي از سمت راست زمين ايران توپي خطرناك را به سمت دروازه ارسال كرد كه توسط دروازه‌بان دفع شد.

تركمنستاني‌ها كه در دقايقي از بازي خطرناك ظاهر شده بودند در دقيقه 64 نيز موقعيت بسيار خطرناكي را روي دروازه ايران ايجاد كردند. شوت بسيار سنگين هافبك تركمنستان با فاصله بسيار اندكي از كنار دروازه حقيقي به بيرون رفت تا شاگردان كي‌روش نفس راحتي بكشند.

در دقيقه 70 نيز طارمي كه در نيمه دوم به ميدان آمده بود ضربه سر نه چندان خطرناكي را به سمت دروازه حريف زد كه توسط دروازه بان به راحتي مهار شد.

حدود دقيقه 75 بود كه رضا قوچان نژاد به جاي وحيد اميري به بازي آمد تا قدرت تهاجمي تيم ملي فوتبال ايران بيشتر شود و تيم ملي با سه مهاجم به كار خود ادامه دهد.

پس از اين تعويض ايران از جناحين بارها توپ را به روي دروازه تركمنستان ارسال كرد اما هر بار دروازه‌بان و مدافعان اين تيم

توپ را دفع مي‌كردند.

البته بازيكنان تركمنستان در تلق كردن وقت بازي هم شيوه‌هاي جديدي را در زمين پياده كردند كه در نوع خود جالب بود.

در نهايت نخستين بازي ايران در مقدماتي جام جهاني با تساوي يك - يك به پايان رسيد.

    كي روش: بازي 6 ساعت هم ادامه داشت، مهاجمان گلزن نبودند

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پس از تساوي برابر تركمنستان گفت: اگر بازي شش ساعت ديگر هم ادامه پيدا مي كرد، مهاجمان تيم گلزن نبودند.

كارلوس كي روش در نشست خبري پس از بازي با تركمنستان دربار وقت كشي بازيكنان تركمنستاني، اظهار كرد: امروز سه تيم زمين مي جنگيدند. ايران، تركمنستان و تيم داوري. هم ايران و هم تركمنستان كار خود را انجام دادند و تيم داوري هم با بي توجهي‌اش باعث شد چنين اتفاقي بيفتد.

وي افزود: اما امروز از آن روزهايي بود كه اگر بازي شش ساعت ديگر هم ادامه پيدا مي كرد نمي توانستيم به گل برسيم. فقط تقصير ماست كه موقعيت ايجاد كرديم و به گل نرسيديم. بيش از 15 موقعيت گل داشتيم اما به گل نرسيديم. اين براي تيم من خوب نيست. اين مسووليت با ماست و به خاطر اشتباه ما رخ داد.

كي روش ادامه داد: به تيم ملي تركمنستان هم تبريك مي گويم. امروز نمايش با مقاومتي ارائه كردند و در لحظه‌هاي كليدي بيشتر از ما جنگيدند. هيچ توجيه و دليل موجهي نيست. نمي شود 15 موقعيت ايجاد كرد اما به گل نرسيد.

سرمربي تيم ملي درباره اعلام تنها چهار دقيقه وقت اضافه و اعتراضش به داور بيان كرد: نه تنها من بلكه 99 درصد از افرادي كه در ورزشگاه بودند مي توانند اذعان كنند كه داور بايد 10 دقيقه وقت اضافه مي‌گرفت اما من داوران را انتخاب نمي كنم اما اگر بازي 6 ساعت ديگر هم پيدا مي كرد مهاجمان من گلزن نبودند كه نبودند.

كي روش باره دليل اين تساوي نيز گفت: دل نگراني و دغدغه من نبود انگيزه كافي و انگيزه دروني بازيكنان بود.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۵:۲۲ توسط:مونوبلاگ موضوع:

ماهواره‌هاي اينترنت فضايي

ماهواره‌هاي اينترنت فضايي
براساس گزارش NBC، درحدود 700 ماهواره كه هريك وزني كمتر از 150 كيلوگرم دارند، تا سال 2018 وارد مدار زمين خواهند‌شد و 200 ماهواره ديگر به عنوان ماهواره‌هاي يدكي در انتظار زمان جايگزيني خواهند‌ماند.

به گفته گرگ ويلر بنيانگذار شركت OneWeb و مدير اجرايي پروژه، اين پروژه كه بخشي از بودجه آن توسط گروه ويرجين ريچارد برنسون و بخش ديگر آن توسط كالكام، شركت سازنده تراشه‌هاي رايانه‌اي تامين شده‌است، هزينه‌اي بين 1.5 تا دو ميليارد دلار خواهد‌داشت.

بخش دفاعي و فضايي ايرباس ساخت 10 ماهواره اول را در مجتمع خود در تولوس فرانسه به عهده گرفته‌است و پس از آن توليد ماهواره‌ها به منطقه‌اي نامشخص در آمريكا انتقال خواهد‌يافت.

تعدادي از ماهواره‌هاي اين شركت توسط شركت فضايي برنسون، ويرجين گلكتيك به مدار زمين پرتاب خواهند‌شد، شركتي كه درحال راكت‌هاي ماهواره‌اي كوچك و كم‌هزينه و فضاپيماهاي مسافرتي است.

شركت آمريكايي اسپيس‌ايكس نيز درحال بررسي پروژه اينترنت ماهواره‌اي جهاني است كه بودجه يك ميليارد دلاري آن توسط شركت‌هاي گوگل و فيدليتي تامين خواهد‌شد.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۳:۲۵ توسط:مونوبلاگ موضوع:

گراني هاي يكساله

گراني هاي يكساله
مهر نوشت: بانك مركزي گزارش متوسط قيمت خرده فروشي برخي از مواد خوراكي در تهران در هفته منتهي به ۱۳۹۴.۳.۲۲ را منتشر كرد كه بر اساس آن قيمت ۴ گروه مواد خوراكي نسبت به هفته قبل افزايش، قيمت ۴ گروه مواد خوراكي كاهش و نرخ سه گروه تغييري نكرده است.

بانك مركزي در اين گزارش نرخ ۱۱ گروه مواد غذايي و ۴۴ قلم كالا را مورد محاسبه و ارزيابي قرار داده است.

    لبنيات و تخم مرغ

در هفته مورد گزارش، در گروه لبنيات قيمت ماست پاستوريزه معادل ۰.۳ درصد نسبت به هفته قبل افزايش داشت. بهاي ساير اقلام اين گروه بدون تغيير بود. قيمت تخم مرغ معادل ۱.۵ درصد كاهش يافت و شانه اي ۸۵۰۰۰ الي ۱۰۶۰۰۰ ريال فروش مي رفت.

    برنج و حبوب

در اين هفته در گروه برنج، بهاي برنج داخله درجه يك ثابت بود و قيمت برنج داخله درجه دو معادل ۱.۱ درصد كاهش داشت. در گروه حبوب، بهاي لوبيا چيتي و لوبيا چشم بلبلي بدون تغيير بود. قيمت لپه نخود معادل ۰.۶ درصد و عدس ۰.۱ درصد افزايش ولي بهاي ساير اقلام اين گروه بين ۰.۱ درصد تا ۰.۷ درصد كاهش يافت.

    ميوه‌ها و سبزي‌هاي تازه

در هفته مورد بررسي، در ميادين زير نظر شهرداري گلابي عرضه نمي شد و سيب قرمز تخم لبنان و كيوي عرضه كمي داشت ولي ساير اقلام ميوه و سبزي تازه كه تعدادي از آنها از نظر كيفي در مقايسه با ساير ميوه فروشي ها متفاوت بودند، به نرخ مصوب سازمان ميادين ميوه و تره بار عرضه مي گرديد.

ميوه فروشي هاي سطح شهر اقلام ميوه و سبزي تازه را عرضه مي نمودند كه در گروه ميوه هاي تازه قيمت سيب قرمز تخم لبنان معادل ۱۸.۲ درصد و كيوي ۶.۵ درصد افزايش ولي بهاي ساير اقلام اين گروه بين ۰.۳ درصد تا ۱۳.۳ درصد كاهش داشت. در گروه سبزي هاي تازه قيمت خيار معادل ۱.۵ درصد، سيب زميني ۰.۱ درصد و پيا ۱.۵ درصد كاهش ولي بهاي ساير اقلام اين گروه بين ۰.۱ درصد تا ۷.۳ درصد افزايش يافت.

    گوشت قرمز و گوشت مرغ

در هفته مورد گزارش قيمت گوشت گوسفند و گوشت تازه گاو و گوساله ثابت بود و بهاي گوشت مرغ معادل ۰.۳ درصد كاهش داشت.

    قند، شكر، چاي و روغن نباتي

در اين هفته قيمت قند، شكر، چاي خارجي و روغن نباتي مايع بدون تغيير بود و بهاي روغن نباتي جامد معادل ۰.۶ درصد افزايش يافت.

    تغييرات يكساله قيمت‌ها

بانك مركزي در گزارش خود اعلام كرد كه نرخ گروه لبنيات طي يكسال منتهي به تاريخ گزارش ۱۴.۷ درصد، تخم مرغ ۲۰.۳ درصد، برنج ۸.۷ درصد، حبوب ۱۵ درصد، ميوه هاي تازه ۵۶.۵ درصد، سبزي هاي تازه ۱۳.۵ درصد، گوشت قرمز ۷.۳ درصد، قند و شكر ۴.۱ درصد، چاي ۸.۲ درصد و روغن نباتي ۰.۸ درصد افزايش يافته و تنها نرخ گوشت مرغ ۱۶.۶ درصد كاهش يافته است.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۲:۳۰ توسط:مونوبلاگ موضوع:

«فاني» سوم تيرماه استيضاح مي‌شود

«فاني» سوم تيرماه استيضاح مي‌شود
به گزارش فارس، محمدرضا باهنر نايب رئيس دوم مجلس شوراي اسلامي كه در غياب لاريجاني رياست ساعتي از صحن علني را بر عهده داشت، پيش از پايان نشست علني امروز (سه‌شنبه) پارلمان طرح استيضاح علي‌اصغر فاني وزير آموزش و پرورش را اعلام وصول كرد.

وي پس از اعلام وصول اين طرح، در سخنان كوتاهي اظهار داشت: در اجرا ماده 223 آيين‌نامه داخلي مجلس، كميسيون آموزش و تحقيقات روز يكشنبه 24 خرداد ماه با حضور وزير آقاي فاني آموزش و پرورش و تعدادي از نمايندگان امضاكننده طرح استيضاح فاني، تشكيل جلسه داد.

وي افزود: اگر چه تعدادي از نمايندگان امضاي خود را از طرح استيضاح فاني پس گرفتند، اما تعداد امضاها به زير 10 نفر نرسيد بنابراين جلسه استضاح وزير آموزش و پرورش چهارشنبه هفته آينده برگزار مي‌شود.

پيش‌تر بهارستان‌نشينان رضا فرجي‌دانا وزير علوم، تحقيقات و فناوري را در اعتراض به عملكرد اين زوارتخانه استيضاح كرده بودند.

متن كامل طرح استيضاح وزير آموزش و پرورش بدين شرح است:

هيئت رئيسه محترم مجلس شوراي اسلامي

با سلام و احترام، به استناد ماده 222 و 223 آيين‌نامه داخلي مجلس و در اجراي اصل 89 قانون اساسي بدين وسيله طرح استيضاح وزير آموزش و پرورش برادر گرامي جناب آقاي دكتر فاني با 64 امضا تقديم مي‌گردد.

نظر به مشكلات زير در حوزه وظايف وزير، اين جانبان امضاكنندگان درخواست اعلام وصول استيضاح وزير محترم آموزش و پرورش را داريم:

1. ناتواني وزير در جلب رضايت و اعتماد جامعه مهم آموزش و پرورش

2. ناتواني وزير در جلب توجه دولت به اهميت و نقش آموزش و پرورش

3. ناتواني وزير در جلب توجه دولت جهت تأمين منابع مورد نياز براي هزينه‌هاي موجود مدارس و تبديل مدارس كشور به مدارس خودگردان براساس اصل 30 قانون اساسي

4. ناتواني وزير در جلب توجه و عنايت عملي دولت در افزايش فضاي آموزشي در مناطق محروم كشور كه سرانه فضاي آموزشي آنها به مراتب از متوسط كشور كمتر است

5. ناتواني وزير در جلب نظر دولت جهت تأمين معيشت فرهنگيان شاغل و بازنشسته به امتيازاتي مشابه ساير ارگان‌ها و دستگاه‌ها به فرهنگيان

6. ناتواني وزير در حذف تفاوت حقوق و مزاياي فرهنگيان نسبت به ساير دستگاه‌ها و ارگان‌هايي كه نسبت به آموزش و پرورش از حساسيت كمتري برخوردارند.

7. عدم اقدام جدي و موثر در جهت تدوين و ارائه نقشه راه و برنامه‌ريزي عملياتي براي اجرايي شدن سند تحول بنيادين آموزش و پرورش عليرغم اعلام در برنامه پيشنهادي خويش

8. عدم وجود رويكرد جدي و برنامه محور به دانشگاه فرهنگيان با عنايت به اهداف بلند اين دانشگاه

9. نداشتن برنامه مدون، مؤثر و عملياتي براي غني سازي و ارتقاء بهره‌وري برنامه‌هاي آموزشي و پرورشي و كيفيت بخشي در محتواي آموزشي و استقرار و توسعه نظام آموزشي به خصوص در مدارس شبانه روزي، چند پايه، ابتدايي، پيش دبستاني در مناطق محروم، روستايي،‌ عشايري و مرزي

10. نداشتن برنامه و نظام مشخص و مؤثر در استقرار نظام پويا و جامع رصد، نظارت،‌ ارزيابي و پايش مستمر برنامه‌ها و نتايج آنها در ابعاد آموزشي، پژوهشي و كيفي نيروي انساني.

منبع: vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۴۱:۲۹ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت ارز 25/3/94

قيمت ارز 25/3/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
دلار آمريكا ۳۲٬۸۵۰ ۳۲٬۹۳۰
يورو ۳۷٬۱۰۰ ۳۷٬۲۰۰
پوند ۵۱٬۳۲۰ ۵۱٬۵۶۰
درهم ۸٬۹۳۰ ۹٬۰۰۰
لير تركيه ۱۲٬۲۰۰ ۱۲٬۲۶۰
دلار كانادا ۲۷٬۰۰۰ ۲۷٬۰۲۰
دلار استراليا ۲۵٬۷۰۰ ۲۵٬۷۶۰

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۱۱:۲۳ توسط:مونوبلاگ موضوع:

قيمت سكه و طلا 25/3/94

قيمت سكه و طلا 25/3/94

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
سكه طرح قديم ۹٬۰۳۰٬۰۰۰ ۹٬۰۷۰٬۰۰۰
سكه طرح جديد ۹٬۰۵۰٬۰۰۰ ۹٬۰۷۰٬۰۰۰
نيم سكه ۴٬۶۱۰٬۰۰۰ ۴٬۶۲۰٬۰۰۰
ربع سكه ۲٬۵۳۰٬۰۰۰ ۲٬۵۳۰٬۰۰۰
سكه گرمي ۱٬۷۱۰٬۰۰۰ ۱٬۷۲۰٬۰۰۰

 

 

 

عنوان قيمت بازار قيمت ديروز
اونس جهاني طلا ۱٬۱۷۳٬۶۰۰ ۱٬۱۸۱٬۲۰۰
يك مثقال طلاي 17 عيار ۳٬۹۹۶٬۰۰۰ ۴٬۰۲۳٬۰۰۰
يك گرم طلاي 18 عيار ۹۲۲٬۵۰۰ ۹۲۸٬۷۰۰
يك گرم طلاي 19 عيار ۹۷۳٬۶۰۰ ۹۸۰٬۲۰۰
يك گرم طلاي 20 عيار ۱٬۰۲۴٬۹۰۰ ۱٬۰۳۱٬۹۰۰
يك گرم طلاي 22 عيار ۱٬۱۲۷٬۵۰۰ ۱٬۱۳۵٬۱۰۰
يك گرم طلاي 24 عيار ۱٬۲۳۰٬۰۰۰ ۱٬۲۳۸٬۳۰۰

منبع:vibre.ir


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۰۸:۳۵ توسط:مونوبلاگ موضوع:
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
پنل کاربری
امروز : 107
دیروز : 718
افراد آنلاین : 3
همه : 214740
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
 • تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  چت باکس
  صفحات
  [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]